Архів
Курси валют
Погода
23°C
25°C 18°C
  • п'ятниця
    24°C 18°C
  • субота
    25°C 19°C
  • неділя
    23°C 19°C
youtube @24
Loading...
google @24
RSS СТРІЧКА
Загальний RSS

Топ новини

Відео новини

Оголошено номінантів на премію BAFTA 2018: відеотрейлери найкращих фільмів

Кадр з фільму-номінанта на BAFTA 2018 "Я, Тоня"
Кадр з фільму-номінанта на BAFTA 2018 "Я, Тоня" / 24 Канал

Британська академія кіно і телевізійних мистецтв (BAFTA) оприлюднила список претендентів, які номіновані на престижну кінопремію.

Про це повідомили на сайті BAFTA.

71 церемонія вручення BAFTA відбудеться 18 лютого в Лондоні. На подію завжди приїжджають найкращі зірки Голлівуду. Цього разу беззаперечним лідером серед номінантів вважають фільм Гільмермо дель Торо "Форма води" про кохання німої прибиральниці і морського чудовиська, – у картини аж 12 номінацій.

Читайте також: Переможці премії Золотий глобус 2018

Номінанти премії BAFTA 2018

Найкращий фільм:

"Дюнкерк"

"Клич мене своїм ім'ям"

"Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі"

"Темні часи"

"Форма води"

Видатний британський фільм:

"Божа земля"

"Леді Макбет"

"Пригоди Паддінгтона 2"

"Смерть Сталіна"

"Темні часи"

"Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі"

Найкращий фільм на іноземній мові:

"Комівояжер"

"Нелюбов"

"Спочатку вони вбили мого батька"

"Наймичка»"

"Вона"

Кращий анімаційний фільм:

"Ван Гог. З любов'ю, Вінсент"

"Життя Кабачка"

"Таємниця Коко"

Найкращий документальний фільм:

"Місто привидів"

"Джейн"

"Я вам не негр"

"Незручна планета"

"Ікар"

Видатний дебют британського сценариста, режисера або продюсера:

"Упир" – режисер, сценарист і продюсер Гарет Танлая

"Наше королівство" – режисер Люсі Коен

"Леді Макбет" – режисер Вільям Олдройд, сценарист Еліс Бірч, продюсер Фодла Кронін О'Рейлі

"Щелепа" – режисер Томас К. Неппер, сценарист і продюсер Джонні Харріс

"Я не відьма" – режисер і сценарист Рунгано Ніоні, продюсер Емілі Морган

Найкращий актор:

Гарі Олдман – "Темні часи"

Деніел Дей-Льюїс – "Примарна нитка"

Джеймі Белл – "Кінозірки не вмирають в Ліверпулі"

Деніел Калуя – "Геть"

Тімоті Шаламов – "Клич мене своїм ім'ям"

Найкраща актриса:

Аннетт Бенінг – "Кінозірки не вмирають в Ліверпулі"

Саллі Хокінс – "Форма води"

Марго Роббі – "Я, Тоня"

Сірша Ронан – "Леді Берд"

Френсіс Макдорманд – "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі"

Найкращий актор другого плану:

Вуді Харрельсон – "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі"

Сем Рокеулл – "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі"

Крістофер Пламмер – "Всі гроші світу"

Читайте також: Творці фільму "Всі гроші світу" вляпалися в скандал через нерівні гонорари жінкам та чоловікам

Віллем Дефо – "Проект "Флорида""

Х'ю Грант – "Пригоди Паддінгтона 2"

Найкраща актриса другого плану:

Крістін Скотт Томас – "Темні часи"

Леслі Менвілл – "Примарна нитка"

Лорі Меткаф – "Леді Берд"

Октавія Спенсер – "Форма води"

Еллісон Дженні – "Я, Тоня"

Найкращий режисер:

Гільєрмо дель Торо – "Форма води"

Дені Вільнев – "Той, що біжить по лезу 2049"

Крістофер Нолан – "Дюнкерк"

Читайте також: "Дюнкерк": війна на суші, у повітрі, на воді та в головах

Лука Гуаданьїно – "Клич мене своїм ім'ям"

Марті МакДона – "Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі"

Найкращий оригінальний сценарій:

"Леді Берд"

"Геть"

"Форма води"

"Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі"

"Я, Тоня"

Найкращий адаптований сценарій:

"Велика гра"

"Кінозірки не вмирають в Ліверпулі"

"Клич мене своїм ім'ям"

"Пригоди Паддінгтона 2"

"Смерть Сталіна"

Найкраща операторська робота:

"Той, що біжить по лезу 2049" – Роджер Дікінс

"Дюнкерк" – Хойте Ван Хойтема

"Темні часи" – Брюно Дельбоннель

Читайте також: В мережі з’явився перший трейлер художнього фільму про Вінстона Черчилля: відео

"Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі" – Бен Девіс

"Форма води" – Дан Лаустсен

Найкраща музика:

"Той, що біжить по лезу 2049" – Бенджамін Уоллфіш і Ханс Циммер

"Дюнкерк" – Ханс Циммер

"Примарна нитка" – Джонні Грінвуд

"Темні часи" – Даріо Маріанеллі

"Форма води" – Олександр Деспла

Найкращий звук:

"Той, що біжить по лезу 2049"

"Дюнкерк"

"Зоряні війни: Останній джедай"

"Малюк на драйві"

"Форма води"

Найкращий монтаж:

"Той, що біжить по лезу 2049"

"Дюнкерк"

"Малюк на драйві"

"Три білборди на кордоні Еббінг, Міссурі"

"Форма води"

Найкращий грим / зачіски:

"Той, що біжить по лезу 2049"

"Темні часи"

"Вікторія і Абдул"

"Я, Тоня"

"Чудо"

Найкращі костюми:

"Примарна нитка"

"Темні часи"

"Красуня і чудовисько"

Читайте також: Красуня і чудовисько: чим відрізняється мюзикл від попередніх екранізацій

"Я, Тоня"

"Форма води"

Найкраща робота художника-постановника:

"Дюнкерк"

"Красуня і чудовисько"

"Той, що біжить по лезу 2049"

"Темні часи"

"Форма води"

Найкращі візуальні ефекти:

"Той, що біжить по лезу 2049"

"Дюнкерк"

"Планета мавп: Війна"

"Зоряні війни: Останній джедай"

"Форма води"

Висхідна зірка:

Деніел Калуя

Флоренс П'ю

Джош О'Коннор

Тесса Томпсон

Тімоті Шаламов.

Джерело: 24 Канал
powered by lun.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Більше новин
При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
Залиште відгук