Олімпік – Олександрія 2:3

Голи: Кольцов, 11, Політило, 29 – Шастал, 25, Банада, 74, Грицук, 89 (пен.)

У Києві на стадіоні ім.Валерія Лобановського команди показали хороший футбол і порадували вболівальників безліччю моментів.

Першими відкрити рахунок у матчі вдалося "Олімпіку", коли після навісу зі штрафного м'яч від захисника відскочив до Кольцова, який метрів з шести розстріляв ворота.

На 25-й хвилині олександрійці зрівняли перевагу. У банальному моменті Махновському потрібно було просто вибити м'яч, але голкіпер потрапив у Шастала, який наздогнав м'яч і відправив його в порожні ворота – 1:1. Але перевага у матчі втрималась ненадовго.

Вже за декілька хвилин "Олімпік" знову вийшов вперед і знову зі штрафного. Після навісу зі стандарту м'яч був вибитий до лінії штрафної, і Політило легко пробив точно в кут. У підсумку в гостей у першому таймі два моменти і дві реалізації.

Другий тайм виявився теж багатим на голи, особливо для "Олександрії", яка спочатку зрівняла рахунок у матчі, а потім вирвала перемогу у цьому протистоянні.

На 74-й хвилині Банада після навісу з кутового випередив Кольцова і головою завдав влучного удару в ближній кут воріт. А вже на 89-й хвилині Сітало увірвався в штрафну, прокинув м'яч повз Снурніцина, і захисник зачепив гравця "Олександрії". Пенальті реалізував Василь Грицук.

Таким чином, "Олександрія" перервала смугу невдач і вперше за 6 матчів перемогла, закріпившись на 3 сходинці турнірної таблиці. "Олімпік" з 12-ма очками посідає 6 місце.