Олександрія – Шахтар 0:2

Гол: Марлос, 26, Коваленко, 88

У Олександрії на стадіоні "Нива" обидві команди показали рівний футбол, але сильнішим виявився "Шахтар". "Олександрії" потрібно було виривати хоча б нічию, адже їй на п'яти наступає київське "Динамо", яке має ще два матчі у запасі.

Перший гол для "гірників" на 26-й хвилині забив Марлос. Після закидання від Болбата Марлос в останній момент у падінні дотягнувся та підправив м'яч повз воротаря – м'яч покотився вкрай легенько, але Паньків вже був відіграний – 0:1.

У другому таймі господарі поля показали дещо кращий футбол, але забити так і не змогли. До того ж Василь Грицук отримав травму і достроково покинув поле.

На 88-й хвилині остаточний рахунок матчу поставив Віктор Коваленко, який вийшов на заміну у другому таймі. Після розрізної передачі від Алана Патріка Коваленко увірвався в штрафну і низом точно пробив повз голкіпера.

Таким чином, "Шахтар" здобув сьому перемогу у нинішньому розіграші УПЛ і став одноосібним лідером турнірної таблиці (21 очко). "Олександрія" продовжує утримувати другу позицію з 16-ма очками.