У третьому матчі регулярного чемпіонату "Харрікейнс" на виїзді поступились "Нью-Джерсі". На рівних боротись із "Девілс" ураганам вдавалось впродовж двох періодів.

На шайбу Зака Парізе, результативно відповів не хто інший, як українець Олексій Понікаровський. А коли господарі вдруге повели у рахунку після влучного кидка Марка Фейна, знову повернути паритет "Кароліні" допоміг ефектний кидок Чеда Лероуза.

Далі ж настав час третьої 20-хвилинки у якій забивали лише представники "Нью-Джерсі". Переломною виявилась шайба Ковальчука. Саме вона змусила гостей під завісу гри кинутись уперед 6 польовими і вже у порожніх воротах "Харрікейнс" дубль оформив Парізе. 4:2 – перша в сезоні перемога "Нью-Джерсі".

Тим часом другої поразки у трьох матчах зазнав чинний володар Кубка Стенлі "Бостон". Єдиної шайби для того, щоб переграти "Брюїнз" на їх же ж льоду вистачило "Колорадо Евеланш". Велике "спасибі" фани "лавин" адресували автору переможного взяття воріт Мілану Хейдуку та власнику 30 сейвів Семену Варламову. 1:0 у підсумку.