Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Ольга Задорожна

Ольга Задорожна – доцент кафедри теорії спорту та фізичної культури ЛДУФК (Львівського державного університету фізичної культури), кандидат наук з фізичного виховання та спорту, майстер спорту з фехтування, тренер з фітнесу.

 • blog_ava
  Особливості тренування та харчування під час вагітності: секрети успішних пологів
  Під час вагітності виконувати фізичні вправи не тільки можна, а й потрібно. Вони покращують самопочуття майбутньої матусі, піднімають настрій та навіть зменшують симптоми токсикозу. Однак, величина навантаження та характер вправ упродовж всієї вагітності мають певні особливості. Про них та про деякі особливості харчування читайте далі.
 • blog_ava
  Як не втратити форму під час відпустки: поради фітнес-тренера
  Відпустка – ідеальний час перемикнути увагу з буденних справ на щось цікаве, поринути у вир пригод та відкрити нові горизонти. Не має значення, де ви плануєте це робити: у рідному місті, на селі у бабусі або на фешенебельному курорті. Однак, у будь-якому разі не слід забувати про фізичну активність, щоб м’язи були у тонусі.
 • blog_ava
  За лаштунками здорового харчування: що, де, коли і як?
  Основні правила здорового харчування відомі багатьом – слідкувати за співвідношенням білків, жирів та вуглеводів, дотримуватися питного режиму, відмовитися від фастфуду та "швидких" вуглеводів.
 • blog_ava
  "Підводні" течії дієт, або що потрібно знати перед тим, як сісти на дієту
  Більшість людей хоча би раз в житті сиділи на дієті. Хтось робив це за рекомендаціями лікарів, хтось – через бажання позбутись зайвих кілограмів та виглядати більш привабливо, хтось – через необхідність дотримання спортивного режиму. Як різні дієти впливають на організм, у чому їх переваги та недоліки, читайте далі.
 • blog_ava
  Чому я не худну: 7 найпоширеніших помилок
  У боротьбі за гарну фігуру усі засоби дієві? Якби ж то. Навіть якщо до омріяної відпустки залишилися лічені дні, не слід впадати у крайнощі і вішати на холодильник замок або днювати і ночувати у спортзалі. Яких ще типових помилок у боротьбі з жахливим целюлітом та зайвими сантиметрами на талії слід уникати – читайте далі.
 • blog_ava
  Жіночий цикл та тренування: як знайти компроміс?
  Любов до усього світу та жагуча ненависть до себе, бажання з’їсти тижневий запас продуктів та повна втрата апетиту, несамовита жага до пригод та прагнення жити на безлюдному острові – у справжньої жінки ці почуття можуть змінюватися до десяти разів на день. Навести лад у власних думках та урівноважити емоційний стан допоможуть фізичні вправи, підібрані відповідно до різних фаз жіночого циклу.
 • blog_ava
  Швидко та ефективно: комплекси вправ для схуднення у фото та відео
  Коли часу на підтримування форми обмаль, а бажання позбутися зайвих кілограмів переважає над лінощами, у пригоді стануть тренування за протоколом TABATA. Короткотривалі інтенсивні вправи допоможуть зміцнити м’язи, зменшити кількість підшкірного жиру та зустріти літо в усій красі.
 • blog_ava
  Як швидко схуднути до літа за 4 хвилини на день
  Сучасний ритм життя вимагає постійного перебування у тонусі. При цьому, часу "для себе" у більшості людей не вистачає. Доводиться розставляти пріоритети і надавати перевагу більш важливим речам. І хоча літо не чекає, можна встигнути швидко і ефективно схуднути, і що важливо – без шкоди для здоров'я.