Обидві збірні намагалися реабілітуватися за програні півфінали і вибороти для своєї країни по ще одній медалі Олімпіади. Краще це вдалося канадійцям, які і були переможцями Олімпіади-2014. Вони й першими вийшли вперед, реалізувавши більшість. Відзначився Еббетт. Зате Ружичка, який відбував покарання, одразу після повернення на лід зрівняв рахунок. Проте рівний рахунок проти тримався недовго. За 15 секунд Канада знову вийшла вперед силами Келлі. А до завершення першої чверті канадійці забили і втретє. Гол на рахунку Роя.

Другий період обійшовся без забитих шайб. Тож все найцікавіше команди відклали на заключний період. Все той же Еббетт довів рахунок до розгромного – 1:4, та за мить знову різниця лишу у дві шайби. Автор – Коварж. Після цього канадійці закидають п’яту шайбу. І знову чехи скорочують відставання. Але згодом їх шайбу відміняють. Повтор показав, що була атака на голкіпера.

На 56 хвилині гри здалося, що переможець цієї пари і володар бронзових медалей вже відомий, коли Вольскі закинув шосту шайбу своєї збірної. Та заключні хвилини показали, що збірна Чехії здатна боротися. Червенка двічі відзначився на 56 та 57 хвилинах. Випустивши шостого гравця на лід замість воротаря, чехи насіли на ворота суперників з намаганням перевести гру в овертайм. Але не вдалося. Більше шайб у цій грі глядачі не побачили.

Таким чином збірна Канади виграє бронзові медалі з хокею на Олімпійських іграх. Золоті нагороди між собою розіграють спортсмени з Росії та Німеччина.

Канада – Чехія 6:4 (3:1, 0:0, 3:3)