Про це заявив заступник керівника Харківської місцевої прокуратури №4 Сергій Колесник, передає "Громадське радіо".

Читайте також: Перцевий газ у школі Харкова міг розпилити учень, аби зірвати навчання

"Наразі версії теракту, чи диверсії правоохоронці не розглядають. Ми думаємо, що це звичайне хуліганство. Якщо будуть якісь дані про те, що збіги не є випадковими — звичайно, буде вирішуватися питання про зміну, якщо будуть на це такі підстави", — зауважив він.

Додамо, у зв’язку із ситуацією Міністерство освіти та науки поширило заяву, в якій рекомендує посилити охорону та заходи безпеки в усіх закладах освіти. Відповідний лист відомство направило до департаментів, управління освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, керівникам закладів середньої, професійної, вищої освіти.

"МОН рекомендувало посилити охорону та обмежити доступ на територію закладів освіти осіб, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі. Також слід посилити контроль за пропускним режимом, щоб не допустити пронесення до приміщень закладів освіти отруйних, вибухонебезпечних та інших предметів, що загрожують життю та здоров’ю", – мовиться у повідомленні.

Нагадаємо, 22 травня у харківській школі №3 невідомі розпилили, ймовірно, перцевий спрей. У результаті всіх дітей навчального закладу евакуювали, натомість до лікарні потрапили 35 осіб, 6 із яких перебувають у палаті інтенсивної терапії.