Про це розповіла директор окружної лікарні Солсбері Крістін Бланшард, повідомляє Національна служба охорони здоров'я Великобританії.

Читайте також: Юлію Скрипаль перевезли в "безпечне місце", – BBC

Спочатку робота лікарів полягала у стабілізації стану пацієнтів – підтримці дихання та циркуляції крові. Після цього нам необхідно було використовувати різні ліки для підтримки пацієнтів, доки вони не зможуть виробити більшу кількість ферментів, щоб замінити постраждалі від отруєння, – заявила Бланшард.

Директор окружної лікарні Солсбері також додала, що не вдаватиметься у подробиці лікування, яке вони проводять, проте зазначила, що отруйні речовини нервовопаралітичної дії працюють, приєднуючись до певного ферменту в організмі, який потім перешкоджає правильній роботі нервів, а це призводить до таких симптомів, як нудота, галюцинації і сплутаність свідомості.

За словами Крістін Бланшард, у лікарні використовували також спеціальні методи дезактивації для видалення залишкових токсинів. Вона зазначила, що пацієнти реагували на таке лікування "виключно добре", проте батько та донька перебувають на різних стадіях одужання.

Раніше стало відомо, що Юлію Скрипаль вже виписали із лікарні Солсбері. Зазначимо також, що 7 квітня Сергій Скрипаль прийшов до тями та вже почав розмовляти.

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері отруїли колишнього подвійного агента Сергія Скрипаля. Разом з ним було отруєно і його 33-річну доньку Юлію. Їх обох доправили до реанімації у критичному стані. 12 березня прем'єр-міністр Британії Тереза Мей заявила, що Скрипаль міг бути отруєним розробленою Росією бойовою нервово-паралітичною речовиною "Новачок".