Reuters з посиланням на джерела в Міноборони Греції повідомляє про те, що учасники військового перевороту захопили фрегат Yavuz.

Співрозмовник також повідомив, що заколотники взяли в заручники командувача Військово-морських сил Туреччини.

Стежте за онлайном: Переворот у Туреччині: Хронологія однієї спекотної ночі

За даними грецьких військових, повстанці також захопили один з фрегатів ВМС Туреччини на базі в місті Гельджюк, що недалеко від Стамбулу.

Раніше у суботу з’явилась інформація про те, що турецький вертоліт з вісьмома людьми на борту приземлився в грецькому Александруполісі. Ймовірно, на його борту перебували військові, причетні до заколоту. Після приземлення їх арештували за незаконне проникнення на територію Греції.

Нагадаємо, ввечері 15 липня у Туреччині сталась спроба військового перевороту. Група військових Генштабу ЗС Туреччини оголосила про перехід влади в країні в їхні руки і про відсторонення від неї турецького керівництва.

На вулиці Анкари і Стамбула заколотники вивели танки, обстріляли будівлю парламенту, а також підняли в повітря вертольоти, з яких відкрили вогонь по людях. Вранці 16 липня влада Туреччини оголосила, що переворот провалився – солдати-повстанці почали здаватись.