Така теплоізоляція має безліч переваг. По-перше, це природній матеріал, по-друге, на відміну від інших утеплювачів, костра коноплі вбирає зайву вологу, тому стіни не втрачають своїх теплоізоляційних властивостей.

Зазвичай в будинки з таким утеплювачем навіть не встановлюють радіатори, запевняють фахівці. Аби мікроклімат в помешканні був комфортним в будь-яку пору року, достатньо покласти лише теплу підлогу. Таким чином, власник оселі суттєво економить на опаленні.

До того ж, костра коноплі – пожежобезпечний матеріал, що не боїться ні цвілі, ні грибку, ні шкідників. Його використовують як для утеплення дерев'яних стін, так і для цегляних.

А за технологією еко-тех будинок зводять з так званого костробетону. Тобто, плит із самої коноплі в перемішку з вапном. За бажанням всі технології можна комбінувати.

Аби будинок був екологічним на всі 100%, фахівці радять використовувати природні матеріали і для внутрішнього облицювання – каміння, цеглу, глину або ж дерево.

Помешкання, зведене за однією з таких технологій, по кишені не вдарить. За рахунок доступності технічної коноплі, квадратний метр обійдеться в середньому від 8 тисяч гривень. Ціна коливатиметься залежно від вартості внутрішнього облицювання.

Читайте також: Чому серед українців став популярним новий вид подарунків – нерухомість