Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Під обкладинкою

Автор блогу: Тимур Курганов, видавець і літературний критик
 • blog_ava
  Як кардинально змінити своє життя: наукові факти
  Кожен з нас будує плани на майбутнє, мріє про реалізацію далекосяжних цілей. Найчастіше ми думаємо: "Ну, ось із понеділка почну!" або "З нового року зроблю". Не вагайтесь! Треба починати робити зараз, бо насправді нам потрібно лише 5 секунд, щоб прийняти рішення, змінити поведінку та хід своїх думок.
 • blog_ava
  Найкращі та корисні подарунки до зимових свят
  Чим ближче зимові свята, то менше знаєш, що дарувати близьким. Хай як банально це звучить, але так, книжка найкращий подарунок. Звичайно, потрібно враховувати інтереси людей, сферу діяльності та вподобання, бо хочеться, щоб книжки читалися, а не припадали пилом на полицях.
 • blog_ava
  Станьте експертом з продажів: добірка книжок про те, як збільшити прибутки свого бізнесу
  І компанії-початківці, і акули бізнесу прагнуть одного – збільшити свої продажі. Розвивати власні здібності та самовдосконалюватися потрібно всім і завжди, навіть якщо ви вже давно не молодий фахівець, а успішний і досвідчений менеджер.
 • blog_ava
  Війна, рак і королі: три зворушливі екранізації світових бестселерів
  Якщо ви не знаєте, що почитати або подивитися в перші дні зими, то я вас врятую. Пропоную вам добірку зворушливих книжкових бестселерів, які втілено на великому екрані. Тож залишилось лише обрати – читати чи дивитися кіно.
 • blog_ava
  Як зібрати сили в кулак та змінити своє життя на краще
  З приходом холодів скорочується день і організму складніше мобілізувати свої сили. Відтак ми стаємо менш активними і обіцяємо собі змінити своє життя… з нового року, наприклад.
 • blog_ava
  Як футбол перетворився на політику?
  Українська збірна з футболу вперше в історії завершує рік без жодної поразки. Цьому факту радіють як вболівальники футболу, так і ті, хто зовсім за ним не слідкує. Адже йдеться про імідж країни не лише на футбольному полі, але й на міжнародній політичній арені.
 • blog_ava
  "Влада і насолода": книжка про те, як інші керують нами і як ми керуємо іншими
  "Влада і насолода" або, як говорить автор книжки, – влада і "непристойна насолода". Свою книжку Андрій Маклаков присвячує тим, хто прагне "вирватися з пастки гіперреальності і повернути собі найдорогоцінніший дар – свободу".
 • blog_ava
  Літературна провокація: скандальні книжки 2019 року
  Не так легко привернути увагу читача, адже наразі ринок перенасичений книжками різних жанрів. Ці твори часто сумнівної якості, але своєю кількістю забивають дійсно щось цінне.
 • blog_ava
  SMM, marketing та IT: як увійти в сучасну професію, прочитавши одну книжку
  За останні 10 років ринок праці колосально модернізувався у зв'язку з діджиталізацією та зміною ментальності сучасного споживача.
 • blog_ava
  Що читають відомі українці
  Зараз українська мова квітне на сторінках багатьох книжок вітчизняних видавництв: в класиці, в сучасній літературі, в українських і перекладних творах. Українські лідери думок не можуть нарадуватися такій ситуації і часто публікують рекомендації до читання. Тож далі добірка книжок, які радять успішні українці у 2019 році.
 • blog_ava
  Три книги про космос і тих, хто його підкорює сьогодні
  Як тобі таке, Ілон Маск? Ця фраза зараз уже перетворилась на мем, проте саме Ілон Маск та подібні до нього мрійники роблять величезні кроки, щоб заселення космосу стало реальністю.
 • blog_ava
  Коли українських героїв Микиту Кожум'яку і Захара Беркута знатимуть, як Бетмена чи Галка?
  Футболки з Суперменом, шкільні зошити з діснеївськими принцесами, ґаджети з Пікачу – напевно, у кожного з вас є улюблені герої і якісь речі з їх зображенням. Такі дрібнички легко придбати на українському ринку, особливо, якщо про них говорить увесь світ.