Після кількох днів у комі рятувальник помер в одній із одеських лікарень. У ДСНС його вшанували хвилиною мовчання. Під час неї рятувальники стояли біля пожежних автомобілів із ввімкненими сиренами. Відповідне відео оприлюднили на фейсбук-сторінці ДСНС України у Києві.

Важливо: Пожежа в Одесі на Троїцькій: що сталося, причини і деталі трагедії

Сьогодні морально тяжкий день для кожного з нас – день жалоби… Для нас це особливо тяжко, адже під час цієї страшної події загинув і наш побратим – Сергій Шатохін. Мабуть, кожен рятувальник зараз вкотре переосмислює цінність життя, а кожен житель нашої країни починає розуміти – на які жертви ідуть наші пожежні-рятувальники,
– мовиться у повідомленні.

Рятувальники вшанували пам’ять загиблого колеги Сергія Шатохіна: відео

До слова, прем'єр-міністр Олексій Гончарук, перебуваючи в Одесі, заявив, що Шатохіна посмертно представлять до державної нагороди. Сім'я героя, за його словами, отримає усю необхідну допомогу.

Пожежа в Одесі на Троїцькій: основне

  • Пожежа сталася на вулиці Троїцькій у Коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу 4 грудня близько 10:00.
  • Вогонь спалахнув на 3 поверсі 6-поверхового навчального корпусу. Людей із будівлі евакуювали. Орієнтовна площа пожежі склала 4 тисячі квадратних метрів. Через тривалий час вогонь вдалося локалізувати, а потім повністю загасити.
  • Внаслідок пожежі загинули десять осіб. Першою жертвою стала студентка коледжу 17-річна Ксенія Бабенко. 7 грудня у лікарні помер рятувальник Сергій Шатохін через важкі травми.
  • Кількість постраждалих зросла до 32 осіб, серед них – 15 неповнолітніх студентів.
  • За фактом пожежі у коледжі в Одесі поліція відкрила кримінальне провадження. Цю справу розслідують як порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки.
  • Поліція розглядає 2 причини займання: навмисний підпал та аварійна робота електрообладнання. Зокрема, пожежа могла спалахнути через електрообігрівачі, які ввімкнули через відсутність центрального опалення. Також у ДСНС висловили версію, що пожежа могла виникнути через несправний подовжувач.
  • Через загибель людей у пожежі президент Володимир Зеленський оголосив 8 грудня – Днем національної жалоби в Україні.