Хоч і їдуть хлопці спочатку на навчання, із собою беруть усе: від бронежилетів - до шкарпеток. Хтось скуповується самостійно, хтось - сподівається на допомогу волонтерів. В останню чергу - на забезпечення від Міноборони.

Хто має можливість, купує форму самостійно, або ж звертається до волонтерів. Носити речі, якими забезпечує Міноборони, не хочуть - не влаштовує якість. Купити ж форму за ціною виробника можна приблизно за 2000 гривень, берці - це ще 4 сотні.

Волонтери, які співпрацюють із Міноборони, кажуть - причин здіймати паніку немає. У військових частинах призовникам видадуть усе необхідне. Проте радять за можливості самостійно купити взуття, теплу білизну та екіпірування.

Закупівлі Міноборони закриті на 90%, але речі - в процесі виготовлення. Зараз по військових частинах розвозять форму, яку передала Польща, Канада та Австралія.

Нагадаємо, якщо демобілізованому роботодавцем буде відмовлено в поновленні на місці праці, то він має право звернутись у районний комісаріат, щоб військовий комісар провів усі заходи для поновлення на роботі. Про це повідомив начальник відділу військово-соціальної роботи Збройних Сил України полковник Віталій Голота.