Переможцем гонки стала італійська команда, представлена Лукасом Хофером і Доротеєю Вірер. Вони сумарно допустили 6 промахів на восьми вогневих рубежах і фінішували за 35 хвилин і 27,9 секунди.

Другими стали австрійці, за яких бігли Сімон Едер і Ліза Тереза Хаузер, що відстали від лідерів на 22,9 секунди. Третьою закінчила гонку французька збірна Антонена Гігони і Жюлі Сімон.

У складі України виступили Юлія Джима та Дмитро Підручний. Українці зробили шість промахів та фінішували з відставанням від лідера на одну хвилину та 17,9 секунди.

Підручний з ідеальною стрільбою виграв перший етап. На другому етапі Джима взяла один додатковий патрон і передала естафету п'ятою з 20-секундним відставанням від лідера.

На третьому етапі стрільба у Підручного не пішла – Дмитро взяв три додаткові патрони, що привело до збільшення відставання від топ-3 до 30 секунд.

На заключному етапі Джима допустила два промахи. Юлія на фінальне коло пішла з четвертим результатом, але до фінішу пропустила спортсменок з Німеччини і Норвегії.