Ситуацію щодо обшуків у помешканні Саакашвілі прокоментував член "Руху нових сил" Давид Сакварелідзе у прямому ефірі 24 Каналу.

"Ситуація дуже проста. Після "Маршу за імпічмент" Петро Олексійович з'їхав з ґлузду. Він вирішив зробити свій політичний вибір – все більше і більше перетворюватися на класичного диктатора. Тому почав політичні репресії. Вони вже давно відбувались. За вказівкою затримували наших активістів, смикали їх на допити, залякували. Зараз вони вже явились з обшуком до Міхеїла Саакашвілі. Вони почали ламати двері. Досі без участі адвокатів там відбувається обшук. Є кілька адвокатів, але їх не пускають туди. Такої маячні я ще не чув. Двічі перзидента країни, лідера політичної партії, колишнього губернатора обшукують так, що не дають можливості адвокату потрапити всередину", – зазначив політик.

Читайте також: Затримання Саакашвілі: онлайн

Сакварелідзе запевнив, що обшуки у Міхеїла Саакашвілі не стануть причиною здачі їхніх політичних позицій.

Ми цього не боїмося. Ми це все мужньо витримаємо. Будемо рухатися далі. Ми на правильному шляху. І, зазвичай, такі дії (з боку влади – 24) провокують все більше і більше людей, тому що вони розуміють, що в такому свавіллі життя тривати не може,
– сказав член "Руху нових сил".

Додамо, що ГПУ спільно із СБУ затримали політика Міхеїла Саакашвілі на даху і вивели з будівлі.