"Позавчора в Ізмаїлі мене "попередили": крім бронежилету, я носитиму ще й каску. Наступного дня я виступив в Одесі зі словами, що ті, хто передає мені такі погрози, будуть самі спати в касці. Я не погрожую. Просто я й всі мої побратими – друзі, волонтери, журналісти – не почувають себе в безпеці", – сказав він.

Також, на думку Козьми, саме правоохоронці причетні до розправ над громадськими активістами й журналістами, або ж покривають злочини.

Читайте також: Аби підтримали на виборах: кому "на руку" звірячі атаки на активістів

Ми попереджували правоохоронців про можливі напади на нас. До замаху на Михайлика я носив бронежилет, бо це було вимогою охорони. Але після того, як неподалік від його будинку, що знаходиться лише в двохстах метрах від Одеського обласного управління поліції, у нього стріляли, мені не зручно перед Олегом та його сім'єю носити бронежилет,
– розповів журналіст.

Як намагались вбити Григорія Козьму? 2 серпня на автомобіль, в якому їхали представники "Народного руху України" Михайло Кузаконь та Григорій Козьма, наїхала вантажівка.

Спочатку правоохоронці хотіли кваліфікувати цей напад як ДТП, але все ж перекваліфікували у замах на вбивство. Зловмисників затримали.

За словами постраждалого, це була спроба інсценування ДТП із смертельним фіналом. Виконавці, за словами прокурора, зізнались, що планували закінчити всій злочин в інший день з використанням вогнепальної зброї.