Светри гравців команд "Вашингтона" та "Піттсбурга" підуть з молотка, а зібрані кошти - сім’ям загиблих в авіакатастрофі.
На льоду зійшлись не лише принципові суперники, а й клуби, які у новому сезоні NHL ще не програвали в основний час. Не програв жоден і цього разу. Хоча з огляду на статистичні показники господарі, "пінгвіни", були просто зобов’язані брати максимум у відведені 60 хвилин. "Піттсбург" більш як удвічі перевершив "столичних" за кидками.

Та із 41-го пострілу лише два виявились результативними, дубль в активі Джеймса Ніла. Із куди вищим ККД зустріч в овертаймі завершив "Вашингтон". 19-й кидок по воротах Брента Джонсона зробив героєм матчу Деніса Вайдмена. 3:2.

Як і "Вашингтон", гіркоти поразки у новому сезоні ще не знав "Детройт". Більше того страж воріт "червоних крил" Джиммі Ховард довів свою суху серію вже до 121-ї хвилини. Зіпсувати статистку воротарю міг гравець "Ванкувера" Коді Ходжсон.

Так би і сталось, якби не допомога відеоповтору. Шайба перетнула лінію воріт уже після сирени, яка відправила команди на перерву. Поки Ховард сумлінно виконував свою роботу в рамці, про перемогу "Детройта" подбали Абделькадер і Філпула. 2:0.

Другі поспіль домашні перемога в активах “Нью-Йорк Айлендерс” та “Нью-Джерсі”. А от “Калгарі”, “Колорадо” і “Фінікс” достатньо комфортно почувались в гостях. “Міннесота” в хокейній лотереї перекидала “Едмонтон”. Свої переможні серії продовжили “Чикаго” і “Даллас”.