Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Хвороба Альцгеймера: причини, профілактика та найпоширеніші міфи
  Сьогодні, 21 вересня, з ініціативи Міжнародної організації з боротьби з хворобою Альцгеймера відзначають Всесвітній день боротьби з хворобою Альцгеймера, яка викрадає спогади, буденні навички та особистість.
 • blog_ava
  Як плавання впливає на здоров'я: неймовірні факти
  Сидячий та малорухливий спосіб життя став справжнім синонімом нашої цивілізації. Коли терпіти судоми в м’язах та нестерпний біль у спині стає несила, більшість із нас купує абонемент в басейн. Дехто йде туди за порадою лікаря, дехто згадує, що плавання завжди асоціюється зі здоровим, розкутим тілом. Та мало хто підходить до справи з усією відповідальністю, аби вирішити конкретну проблему.
 • blog_ava
  Вікові кризи: як їх визначити та пережити
  Кризи віку – етапи нашого життя, які неможливо проскочити непомітно. Та не варто боятися, адже при правильному вирішенні вони принесуть нові можливості, відкриють перед нами новий життєвий етап.
 • blog_ava
  ТОП-8 міфів про діабет, які сучасна наука спростовує
  Цукровий діабет посідає третє місце за кількістю хворих після серцево-судинних та онкологічних захворювань. Кожних 7 секунд у світі ставлять цей діагноз двом пацієнтам. Попри те, що діабетом хворіє кожен третій житель Землі, ця хвороба залишається однією з найбільш стереотипних в очах людей. І брак інформації часто стає вирішальним у попередженні проблеми.
 • blog_ava
  Які вітаміни необхідні для вагітної жінки: перелік та поради
  Неважливо, планує жінка вагітність чи вона стає для неї цілковитим сюрпризом, але при першому огляді лікарі радять майбутнім мамам ті чи інші вітамінні додатки. І скільки лікарів – стільки й думок. Тому вагітні жінки часто опиняються перед вибором вітамінних комплексів, у різноманітті яких не хочеться заплутатися, витратити зайві гроші і, найголовніше, не нашкодити собі та малюку.
 • blog_ava
  Омега-3: все, що ви маєте знати про популярний додаток
  Про користь та шкоду біологічно-активних добавок у раціоні не говорить хіба що лінивий. Деякі фахівці радять обов’язково включати їх у свій раціон, інші – не заморочуватись і збалансувати харчування. Але, коли розмова заходить про Омега-3, практично усі вважають її справжньою панацеєю від багатьох хвороб. Чому це так і в чому правда, давайте розбиратися разом з нами.