Саме вони, за версією слідства, по-звірячому побили активістку. Затримати нападників вийшло лише через декілька днів після нападу.

Важливо У Дніпрі жорстоко побили відому активістку Ешонкулову: у поліції кажуть про замах на вбивство

Глава Нацполіції Ігор Клименко розповів, що правоохоронці впродовж декількох днів цілодобово стежили за пересуванням підозрюваних. Їх затримали у "слушний момент".

Ефективно спрацювали оперативники, слідчі та фахівці підрозділу кримінального аналізу, тож ми встановили особи причетних до злочину практично відразу. Потерпіла нападників впізнала,
– додав Клименко.

Найближчим часом суд обере підозрюваним запобіжні заходи. Слідчі поліції клопочуть виключно про тримання під вартою. Поліцейські одразу ж відкрили кримінальне провадження за:

  • частиною 2 статті 15 – замах на злочин;
  • частиною 1 статті 115 – замах на умисне вбивство.

Наразі затримані співпрацювати зі слідством відмовляються.

До теми Напад на активістку Наталію Ешонкулову: Філатов звернувся до очільника МВС Монастирського

Що відомо про напад на активістку

  • Відому активістку з Дніпра Наталю Ешонкулову побили 16 липня біля її будинку. У жінки струс мозку, вибиті зуби та чисельні забої на обличчі.
  • Як повідомила Ешонкулова, діяли справжні відморозки – удар за ударом, жінка впала на землю. Від смерті активістку врятувала сусідка, яка стала випадковим свідком нападу.
  • За словами постраждалої, напад було сплановано. Жінку хотіли "прибрати" за її громадську діяльність – вона розповідає про бандитські "схеми" і діяльність криміналітету міста.