А самі триколори роздали напередодні у самому російському посольстві. Про це в ефірі 24 каналу розповіла журналістка з Кіпру Ольга Рицар.

Увага Медіакіллери Кремля: як псевдоексперти працюють на окупантів

Прапори ж повикидали самі учасники так званого проросійського автопробігу. Вона зауважила, що акції на підтримку країни-агресорки та акції на підтримку України – дуже відрізняються за чисельністю.

Ця ситуація виглядає дуже жалюгідно. Максимум кілька десятків російських маргіналів. Ми знаємо, що ці мітинги – проплачені, їх організовують компанії, яких фінансує посольство РФ,
– розповіла Рицар.

Ба більше, окрім російських прапорів видають ще й наліпки на машину, щоб обов'язково заклеїти номера. Видруковані заздалегідь банери також "за методичкою" роздають "протестувальникам".

Мітинги невдовзі припиняться

За участь у такій акції проросійським "прихильникам" платять приблизно по 15 – 20 євро. Зазвичай вони тривають кілька годин.

Ми всі бачимо, що ці акції закінчуються прапорами на смітниках. Так виглядають усі смітники біля посольства,
– розповіла журналістка.

Вона додала, що є надія, що таких мітингів невдовзі не буде. З'явилася неофіційна інформація про те, що Кіпр невдовзі видворятиме російських дипломатів і консулів. Тож відповідно фінансування цих акцій не буде, як і самих охочих безкоштовно брати в них участь.


Російський триколор у смітнику / Фото з інстаграму журналістки

На Кіпрі платять за участь у проросійських мітингах: дивіться відео