Про смерть повідомив колишній голова облради Микола Пундик. Адзеленко був очільником пенітенціарної служби області, а також керував Одеською в'язницею. Однак у 2013 він покинув посаду й почав політичну діяльність.

До теми "Українець з європейською душею": у Хорватії помер науковець і дипломат Євгеній Пащенко

Як він помер

Як повідомляє "Думская", на момент смерті Олександру Адзеленку було 65 років. Як розповіли родичі померлого, його смерть була несподіваною. За словами рідних, це трапилося внаслідок серцевого нападу.

Біографія чиновника

  • Олександр Адзеленко до 2013 року не лише очолював пенітенціарну службу області, а й був керівником Одеської в'язниці.
  • Згодом він став очільником адміністрації Березівського району на Одещині.
  • Також він був засновником і керівником фермерського господарства "Атлант", розташованого в цьому ж районі.
  • Від 2015 до 2020 року чоловік був депутатом облради.
  • Як повідомляє видання Politekа, у 2019 році Адзеленко невдало балотуватися в депутати Верховної Ради від "Опоблоку".

Що про померлого писали в ЗМІ

У 2013 році видання "Одеське Життя" писало, що підприємці Березівського району Одеської області звинуватили очільника районної адміністрації у встановленні поборів з підприємств. Мовилося, що тим, хто відмовлявся платити, пропонували перебиратися в інший район.

Як пише видання "Рупор" у 2015 році припаркована автівка Адзеленка перегородила трамвайну колію. Як наслідок, там утворилися затори.

Чоловік входив до постійної комісію з питань правової політики, забезпечення правопорядку, боротьби з організованою злочинністю і корупцією. За даними сайту "Ізбірком", у 2017 Олександр Адзеленко пропустив понад половину засідань комісії.