Про це на своїй сторінці у Facebook написав нардеп України та керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко має намір презентувати ідею введення миротворців на Донбас на сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку, яка запланована на вересень. На це в МЗС Росії заявили, що такі дії є спробою ухилитися від зобов'язань по виконанню мінських угод.

В ході заходів відпрацьовується моделювання "громадської протидії" – блокування пересувань техніки миротворчого контингенту, масові "мирні акції протесту" в місцях дислокації миротворців і так далі,
– зазначається у повідомленні.

Читайте також: Міністр назвала кількість росіян, які перебувають на окупованому Донбасі

За словами Тимчука, перший відповідний захід, в якому брали участь близько 2 тисяч людей, було проведено 23 липня в Пролетарському районі Донецька (вул. Велика Магістральна).

Наголошується, що організовують подібні тренування безпосередньо співробітники ФСБ Росії в "МДБ ДНР". Окрім того, ФСБ використовує для "мобілізації" місцевого населення Романа Трошина. Він є чемпіоном Європи та світу з кікбоксингу, керівником "громадської організації" "Асоціація єдиноборств Донбасу".

"Концепція заходів проти "збройної місії" (миротворців) розроблена політтехнологами РФ при кураторстві представника АП РФ В. Суркова", – зазначив Тимчук.