Пряма трансляція на
Останні випуски

Порошенко хоче отримати томос за день до всенародного голосування та "продати" це виборцю

Петро Порошенко
Петро Порошенко / golos.ua

Задум Адміністрації Президента – отримати томос про автокефалію перед днем всенародного голосування та "продати" це виборцю як своє досягнення. А тому зараз по всій країні можна побачити рекламні сюжети, де Порошенко асоціює себе з церковними справами.

У цьому переконує нардеп Сергій Лещенко у своєму відеоблозі "Чесна політика".

Читайте також: Які подарунки отримав Порошенко у період свого президентства: список

Як розповів Сергій Лещенко, для того, щоб переобратися на другий термін, президент Порошенко використовує старі перевірені технології часів Кучми, коли владна вертикаль має змусити всіх працювати на перемогу.

"Порошенко так і не зміг виконати свої найгучніші виборчі обіцянки – побороти корупцію, закінчити АТО за декілька тижнів, повернути курс до 10 гривень за долар. Тому зараз Банкова намагається переключити фокус уваги на інші теми, щоб перемогти в березні 2019 року. Тема безвізу вже неактуальна, переважна більшість населення просто не мають грошей, щоб скористатися ним, а багато виїжджають за кордон по безвізу виключно на заробітки, тікаючи від безгрошів’я в Україні", – зазначив Лещенко.

За словами нардепа, штаб чинного президента вигадав нову тему – однією з фішок Петра Порошенка на другий термін стала його релігійність, – сказав він.

Хоча Україна є світською державою, але в умовах падаючого рейтингу чинному президенту не доводиться добирати засобів, щоб вскочити у потяг на другий термін. Тому задум Банкової – отримати томос про автокефалію перед днем всенародного голосування та "продати" це виборцю як своє досягнення,
– заявив нардеп.

Він також додав, що отримав докази, що органи влади змушують рекламні агентства розміщати рекламу Порошенка під виглядом соціальної, а рекламний бізнес оточення Порошенка розвивається саме коштом державних та комунальних підприємств.

Відео повного випуску "Чесної політики" за 6 серпня 2018

 

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі