Про це він заявив в інтерв'ю каналу "Україна", повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Те, що мене дуже розчарувало і викликало велику стурбованість з приводу майбутнього коаліції і майбутнього парламенту — це вчорашнє голосування про реструктуризацію валютних кредитів. На жаль, ті, хто голосував, я побачив популістів-політиків, які намагаючись сподобатися тій чи іншої частини суспільства, ставлять під загрозу фінансово-банківську систему країни, стабільність економіки, роздаючи нездійсненні обіцянки", — сказав Порошенко.

За його словами, несправедливо за рахунок всіх платників податків задовольняти потреби 65 тисяч осіб, які не хочуть або не можуть обслуговувати самостійно взяті ними валютні кредити.

"Вчора, після цього голосування, політики, які очікували отримати оплески від суспільства, які думали, що вони сподобаються і всі вийдуть їх вітати квітами, насправді отримали дуже холодний душ ненависті до такого старого типу політиків" , — додав Президент.

Як відомо, народні депутати прийняли закон "Про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті".

Згідно з законом, власники кредитів в іноземній валюті повинні виплачуватися їх за курсом, який був на момент їхнього отримання.

Між тим, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Ігор Кононеко заявив, що Президент України не підпише закон про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті.