Пряма трансляція на
Останні випуски

Порошенко у Мюнхені: обіцяє антикорупційний суд і просить тримати відчинені двері в ЄС

- Читать новость на русском
Петро Порошенко на Мюнхенській конференції безпеки
Петро Порошенко на Мюнхенській конференції безпеки / Twitter

Президент України Петро Порошенко наголошує, що на сьогодні саме України є полем битви за світовий порядок і безпеку.

Про це він заявив під час свого виступу на Мюнхенській безпековій конференції.

Читайте також: Війна, що веде Росія, поступово перетворюється у повномасштабну світову, – Порошенко

Це звучатиме дивно, але на сьогодні Україна – головне поле битви за світовий порядок і безпеку. Насправді Україна є щитом і мечем Європи, тому давайте не змарнуємо шанс побудувати справедливий порядок у Європі, підтримайте нас,
– закликав український президент.

За його словами, коли західний світ підтримує України, так він захищає суверенітет, територіальну цілісність і незалежність своїх країн.

"Необхідно посилити стійкість України – це і внутрішні реформи і зовнішня політика – жодна інша країна не просувається в обох напрямках одночасно: і в боротьбі з агресією, і в проведенні реформ", – зазначив Порошенко.

Він запевнив присутніх, що Україна зберігатиме динаміку реформ, "зокрема, це стосується і вимоги створити спеціалізований антикорупційний суд" і закликав тримати для України "відчинені двері" у ЄС та НАТО.

Прогрес України був би неможливим без допомоги наших партнерів, які допомогли примножити наші здобутки на шляху реформ. Тримайте двері відчиненими для України – чи то в ЄС, чи то у НАТО.

За його словами, "найбільші здобутки у сфері безпеки йдуть від розширення і трансформації, а не від поступок назад і збереження "статусу кво".

Читайте також: Порошенко вказав на єдину умову, виконання якої зумовить мир на Донбасі

"Це дасть шанс зупинити світову гібридну війну і позбавити Росію інструментів, які вона використовує для дестабілізації наших країн", – підсумував свій виступ президент України.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі