1. Хід силовиками: кого підтримають на виборах МВС, ГПУ та СБУ

Нещодавня публічна заява очільника МВС Арсена Авакова про те, що поліція буде активно припиняти спроби підкупу виборців, а також його чіткий натяк, що він не підтримуватиме кандидатуру діючого гаранта Конституції, поставило питання: на чиєму боці гратимуть силовики на виборах-2019?

Президентські вибори-2019 в Україні: новини, статті, рейтинги

2. Посилення боїв на Донбасі: Росія готується до наступу

Збільшення кількості обстрілів та їх інтенсивності на лінії фронту пов'язане із кількома факторами. Це й перекидання на Донбас випускників російських військових ВИШів для складання ними іспитів, і спроба промацати оборону сил ООС.

Найважливіші новини про війну на Донбасі.

3. Розвідка США: Росія намагалась одурити весь світ


Російські військові чиновники провели прес-конференцію, на якій вихвалялись тим, що, за їхніми словами, було крилатою ракетою. Але та презентація по суті була фабрикацією: ні ракета, ні її пускова установка, ні супровідні схеми не були такими, як заявляла Росія.

Найцікавіші статті світових медіа читайте тут.

4. Героїв Небесної Сотні вбивали російські снайпери, а не українські силовикиПутін наказав не допустити мирного завершення київського Євромайдану, саме тому він і наказав своїм снайперам стріляти по мирним протестувальникам. Усе заради того, щоби сталася чергова ескалація, щоби замазати Януковича кров’ю і таки примусити застосувати для розгону демонстрантів армію.

Євромайдан-2014: нова інформація

5. Ідіть на х*й зі своєю війною! – російський бізнесмен про 23 лютого і режим ПутінаКоли Путін готує нас до нової війни, особливо важливо активно чинити опір обману. У країни Росія ворогів немає, вороги є у антилюдського режиму Путіна...

Читайте справжню історію: 23 лютого: прихована ганьба Радянського Союзу