Катерина повідомила, що неприйнятна ситуація розпочалася ще у Львові. Вона та ще одна дівчина – Юлія – зайшли у купе. З ними їхав чоловік, який поводив себе неадекватно та розпивав алкогольні напої.

Читайте також Нова аварія на Укрзалізниці: біля Тернополя зійшов з рейок потяг Рахів – Київ

Він чи не одразу поставив дивне запитання пасажиркам: "Девачки, вы голенькие спите или переодеваетесь?". Потім попутник виправдовувався, що просто сказав і нічого кримінального у цьому немає.

  • Пізніше до нього з іншого вагону прийшов друг і вже у двох не давали спати пасажирками, голосно говорячи та слухаючи музику.

Провідниця та начальник потяга розводили руками

Катерина не витримала нахабної поведінки попутника та поскаржилася на нього провідниці, яка повідомила про ситуацію начальника потяга.

  • Однак вони не змогли або ж не хотіли допомогти, заявляючи, що у нього є квиток і з ним нічого не можна зробити.

Наступне, що розповіла Катерина, – це як прокинулася від того, що чоловік схопив її за руку зі словами: "Ну что, принцесска, спиш или не спиш?".

Правоохоронці у Тернополі також не допомогли

Коли ситуацію на вдалося вирішити із представниками залізниці, хлопець Юлії викликав поліцію до станції у Тернополі. Правоохоронці, які прибули на виклик, також не допомогли. Замість того, щоб детально розпитати про ситуацію у дівчат, вони поспілкувалися із чоловіком-дебоширом.

При цьому, той обзивав своїх попутниць й запевняв, нібито до них "й пальцем не доторкнувся". А коли Катерина запитала правоохоронців, чому ті не фіксують звернення та не знімають буйного пасажира з потяга, їй знову відповіли, що "у нього ж квиток, він такий же пасажир, як і ви".

"Що такого має статись, шоб ви "мали право" вивести цю людину з вагону? Мені треба було мовчати, поки він мене не почав бити чи насилувати?", – обурилася дівчина. Втім, відповідь від поліцейського не отримала.

Чим все закінчилося

В результаті обох дівчат таки переселили в інше купе. "Винуватець ситуації продовжував спокійно похрапувати в тепленькому ліжечку, коли ми тягали свої валізи, аби просто перестати хвилюватись за те, що до тебе можуть полізти своїми лапами і винною в цій ситуації, як виявляється, будеш ти", – зазначила Катерина. Вона повинна була виходити за 4 години, інша дівчина – Юлія – їхала до кінцевої станції, аж до Маріуполя.