Поблизу окупованої Горлівки бої не закінчуються ніколи, можуть лише трохи вщухнути. Зараз там вже не перший день там йдуть дощі – погода не надто підходить для війни, та повністю її вгамувати не може. Ворог періодично активізується.

Читайте також: Полторак розповів, яку нову техніку отримають військові

За словами військових, ворог часто використовує важкі кулемети або ж стріляє з гранатомета.

При найменшому прояві ворожих дій ми використовуємо тепловізор – найкраще, що є. Дистанція, яку він може відбивати, дуже велика,
– розповів боєць "Соло".

Диверсійно-розвідувальні групи противника неодноразово намагались підійти ближче, проте щоразу розбивалися об українських захисників.

Іноді бойовики стріляють й з важчого озброєння, наприклад з гармати БМП-1. Але за це доводиться платити – як от днями, коли їх бронемашину виявили.


Українські військові виявили бронемашину ворога

Серед воїнів полку "Азов" багато молоді та багато місцевих з окупованого Донецька. Один з таких розповів, що буде битись, поки не звільнить рідне місто. На війні він зустрів чимало побратимів з фанатського руху, навіть донецького.

Коли в Донецьк прийшли озброєні люди, я зрозумів, що пора й мені брати в руки зброю. Щоб позбутися всієї нечисті, яка прийшла до мене додому,
– наголосив військовий "Бо".

Мотивація воїнів, у яких Москва забрала дім та спокійне життя на рідній землі, напевно, найвища. Усі як один кажуть, що воюватимуть з агресором до самого кордону й нищитимуть окупанта з особливою люттю.