Співробітники спецслужби перевіряли посадовців щодо неналежного виконання ними службових обов’язків, повідомили на сайті СБУ.

Важливо! Пожежа в Одесі на Троїцькій: рятувальну операцію закінчили, офіційно – 16 загиблих

Окремі керівники управління ДСНС намагалися приховати та знищити документацію щодо проведеної перевірки протипожежного стану та надання дозволу на експлуатацію приміщень навчального закладу,
– йдеться в повідомленні.

Раніше правоохоронці відкрили ще одну кримінальну справу через пожежу в коледжі. Вона стосується халатності працівників ДСНС. Адже вони повинні були перевіряти дотримання правил пожежної безпеки у будівлі.

Фото рятувальної операції / Головне управління ДСНС України в Одеській області

Що відомо про пожежу на Троїцькій:

  • 4 грудня сталася масштабна пожежа в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Вогонь охопив майже 4 тисячі метрів квадратних. Людей із будівлі евакуювали. За словами очевидців, рятуючись від полум'я, деякі студенти стрибали з п'ятого поверху на припарковані автомобілі.
  • 12 грудня рятувальники завершили пошукову операцію. Загалом внаслідок пожежі постраждали 47 людей, з них 16 – загинули.
  • Поліція 10 грудня повідомила про підозру директорці коледжу економіки та права Любові Кочерзі. Її підозрюють у службовій недбалості та порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило тяжкі наслідки. Також підозру мають оголосити й завідуючій відділенням, яка першою побачила і не повідомила про пожежу.
  • 11 грудня суд відправив директорку згорілого коледжу під цілодобовий домашній арешт з обов'язковим носінням електронного браслета. Окрім того, суд усунув Кочергу з посади.
  • Поліція розглядає 3 версії причини пожежі: навмисний підпал, необережне поводження з вогнем та аварійна робота електрообладнання. Зокрема, пожежа могла спалахнути через електрообігрівачі, які ввімкнули через відсутність центрального опалення.

Дивіться відео 24 каналу про загиблих у пожежі