Першого листопада відділ держвиконавслужби Голосіївського районного відділу Києва виніс постанову, згідно з якою 24 канал мав власним коштом невідкладно надати ВО "Свобода" ефірний час – 19 хвилин 33 секунди.

Цікаво! Скандал з партією "Свобода": як націоналісти пов'язані з агентурою Кремля

А все для того, аби політсила змогла надати відповідь на поширену в нашому розслідуванні проєкту ЦРУ інформацію.

Що відомо про розслідування ЦРУ? У ньому йдеться про те, що журналісту ЦРУ розповіли джерела про можливу угоду між Тягнибоком і Медведчуком. Розслідувачі з'ясували, що Тягнибов протягом виборчої кампанії часто з'являвся на каналах депутата партії "Опозиційна платформа – "За Життя" Віктора Медведчука.

Так, всього за перший місяць кампанії, до кінця червня, Олег Тягнибок мав 18 персональних ефірів. 60% ефірного часу Тягнибок отримав саме на медведчуківських каналах.

Цікаво, що Тягнибок жодного разу протягом виборів не з'являвся на телеканалі ZIK, поки він належав львівському бізнесмену Петру Димінському. А після купівлі телеканалу Козаком, він вже за два дні отримав там свій персональний ефір.

Зауважимо, що 24 канал двічі, в серпні і листопаді, звертався до "Свободи" з проханням надати відеозапис відповіді для оприлюднення в ефірі. Однак, матеріалів так і не отримав.

які змі контролюють олігархи
Які ЗМІ контролюють українські олігархи: інфографіка 24 каналу