Здолавши в Пермі тамтешній "Амкар" "конячки" здобули вже п'яту перемогу поспіль. Героєм зустрічі, традиційно для останніх матчів ЦСКА став Сейду Думбія. Вже на восьмій хвилині зустрічі івуарієць вивів гостей уперед.

Прохід Хонди завершився точним пасом на Думбія. Форвард, приборкавши м'яча, сильним ударом відправив його під перекладину. На цьому африканець не спинився. Другий гол - уже на останніх хвилинах зустрічі. Швидка контратака. Дзагоєв, стягнувши захисників на себе, віддав пас Сейду.

М'яч парашутиком полетів за спину голкіпера. Як не старався захисник української збірної Віталій Федорів врятувати команду - не зміг. Це вже п'ятий гол Думбія за останні 3 матчі. 0:2 - підсумковий рахунок матчу. Армійці йдуть на місячну перерву лідерами чемпіонату.