Однак Притула запевнив, що не збирався і не збирається балотуватися на виборах міського голови Харкова. І звідки з'явилася протилежна інформація – не знає. 

Думка до теми Мінімум дві версії: хто може стати новим мером Харкова

"Притула зібрався балотуватися у мери Харкова": звідки взявся цей меседж

Думку про те, що Сергій Притула має намір балотуватися на посаду міського голови Харкова, почали тиражувати низка анонімних та не дуже телеграм-каналів із 30 квітня.

Цікаво, що це сталося практично одразу після виходу в ефір "Право на владу" 29 квітня, де Притула та виконувач обов'язків мера Харкова Ігор Терехов мали не дуже привітний діалог навколо теми декомунізації.

  • Терехов, зокрема, заявив, що пам'ятник радянському маршалу Жукову у місті "стояв, стоїть і буде стояти".
  • На що Притула відреагував так: "Кернес обіцяв, що у Харкові буде стояти пам'ятник Леніну, а хто буде проти, тому відрубають руки. Пам'ятника Леніну у Харкові давно нема – а руки у всіх на місці".

Далі – більше:

  • На початку травня у Харкові з'явилися білборди з зображенням Сергія Притули – нібито передвиборчі – із текстом: "Нам тут жити" (асоціація на схожий слоган Притули, коли той балотувався у мери Києва – "Я тут живу"). 
  • А 15 травня у Києві, як сказав сам Притула, "хтось пригнав бабусь з плакатами й нарваних блогерів" до приміщення, де зустрічалися партійці "Голосу".

Інформація про ймовірне продовження політичної кар'єри Притули у Харкові широко розлетілася мережею. Тож політик вирішив відреагувати. У своєму відеозверненні в ютубі від 17 травня він заявив, що "має інші плани". 

Останнім часом країною поширюються чутки про те, що я буду балотуватися на посаду харківського міського голови. І ось настав час сказати чесно і відверто: "Я – ні!"
– запевнив він.

І пояснив: "Я не кандидую на посаду харківського міського голови, і навіть не збирався. Переконаний, що головою Харкова має бути людина, яка живе в Харкові. Я, Сергій Притула, живу в Києві, і в мене зовсім інші плани".

  • Хто ж протилежну ідею "придумав і вкинув в маси" – Притула не знає. "Можливо, хтось так розважається", – підсумував він.

Чому у Харкові будуть нові вибори міського голови

  • Харківська міськрада 24 лютого припинила повноваження Геннадія Кернеса – той помер після захворювання на COVID-19 ще 17 грудня 2020 року. 30 березня Верховна Рада призначила повторні вибори мера на 31 жовтня 2021.
  • Головними кандидатами на посаду наразі називають колишнього мера Харкова Михайла Добкіна та чинного виконувача обов'язків голови міста Ігоря Терехова.

Читайте також Бачу величезну кількість проблем, – на думку Притули, партія "Голос" зараз йде в нікуди