Про це у своєму Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Вона пояснила, що передача вертолітного майданчика відбулася "у зв'язку з перешкодою державному підприємству у виконанні дій щодо забезпечення нормальної роботи цього об'єкту".

Читайте також: Як вертолітний майданчик в Києві досі залишається під контролем оточення Януковича

Сарган нагадала, що прокуратура Києва проводить досудове розслідування за частиною 2 статті 364 КК України.

"Досудове розслідування встановило, що Київська міська рада без узгодження з Верховною Радою, в порушення вимог ст. 150 Земельного кодексу України та без отримання попередньої згоди Центру всесвітньої спадщини ЮНЕСКО про наміри забудови, прийняла рішення "Про передачу земельних ділянок, розташованих на Парковій дорозі в Печерському районі м. Києва ТОВ "Амадеус Ко" для будівництва та обслуговування об'єктів інженерної і транспортної інфраструктури на Парковій дорозі в Печерському районі м. Києва", яким для ТОВ "Амадеус Ко" передано зазначену ділянку в оренду на 25 років", – пояснила прес-секретар генпрокурора.

Вона також нагадала, що в ході досудового розслідування слідчі столичної прокуратури отримали рішення Апеляційного суду Києва щодо накладення арешту на майно "Амадеус Ко" і передачі його держпідприємству "Фінансування інфраструктурних проектів" для організації охорони, відповідального зберігання, проведення поточних ремонтів, обслуговування, підтримки їх в належному стані.

Нагадаємо, 16 жовтня ввечері представники "Національного корпусу", "Свободи" і "Правого сектора" взяли під свій контроль будівлю вертолітного майданчика Януковича в Києві. Вони вимагали негайної націоналізації вертолітного майданчика.