Прокурори вже надіслали повістки на допит керівництву клініки. Цю інформацію телеграм-каналу Teza підтвердила речниця Київської прокуратури Надія Максимець.

Радимо ознайомитись Коронавірус і штрафи: кого і яка чекає відповідальність за порушення карантину

Справу порушили за статтею 325 (ч 1.) Кримінального кодексу - "Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням".

Що відомо про скандал із приховання результатів аналізу на коронавірус

  • За даними ЗМІ щонайменше четверо VIP-пацієнтів отримали позитивний результат на коронавірус у клініці Eurolab після відвідин французького гірськолижного курорту Куршавель.
  • Клініка дізнавшись позитивний діагноз, не повідомила про це офіційні органи України.
  • У клініці відправили тести на перевірку не в центральну лабораторію Києва, а в Німеччину. Однак німецькі представники повідомили про результат державні органи України.
  • За даними Міністерства охорони здоров'я, кілька людей, які прилетіли з цього курорту після 8 березня – заразилися коронавірусом. Серед них був і Сергій Шахов, депутат з групи "Довіра", у якого медики 19 березня діагностували інфекцію.
  • Представникам МОЗ доведелося перевіряти десятки людей, з якими ці особи могли контактувати впродовж чотирьох днів, протягом котрих приховувалися дані тестів.
  • Станом на 23 березня троє з чотирьох пацієнтів ще перебували у відділенні Олександрівської лікарні.

коронавірус карантин
Яка відповідальність передбачена за порушення карантину / Інфографіка 24 каналу