За словами начальника ГУМВС України в Дніпропетровській області Сергія Третьякова, вчора ввечері надійшло повідомлення про те, що на Європейській площі міста відбувся конфлікт між учасниками Євромайдану та групою молодих людей у кількості 10-15 осіб.

Під час сутички пошкодили намет із звукопідсилювальною апаратурою. Тілесні пошкодження отримав координатор Євромайдану Віктор Романенко.

Читайте також: ДАІ перехопив ще один автобус Євромайдану

"Поки що ніхто не затриманий, але ми ведемо відповідну роботу по встановленню тих осіб, які перебували у момент події на площі і були учасниками конфлікту. За попередніми даними, нападники - молоді люди, одягнені в різний одяг, у кількості 10-15 осіб", - повідомив Третьяков.

За фактом хуліганства відкрито кримінальне провадження.

Третьяков наголосив, що міліція не отримувала завдання розганяти Євромайдан "і робити це не збирається".

Він додав, що зараз перевіряють дії міліціонерів, які були присутні під час сутички, але не втрутилися у конфлікт.

Читайте також: За фактом пошкодження автомобіля СБУ відкрито кримінальну справу

Активіст Віктор Романенко розповів, що нападників було близько 40 чоловік і про підготовлюваний напад був оповіщений заступник начальника Дніпропетровського міського управління ГУ МВС Володимир Седлецький.

Мітингувальник наголосив, що Євромайдан в Дніпропетровську буде продовжений. Але вже сьогодні на площу прийшли правоохоронці і спробували зачитати друге рішення суду про заборону Євромайдану та проведенні будь-яких акцій.

"Наші юристи пояснили, що так як немає рішення Апеляційного суду, це рішення виконуватися не буде", - розповів активіст.

Романенко додав, що активісти збираються створити свою службу безпеки з числа активістів.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше вчора у Дніпропетровську близько 40 молодиків спортивної статури напали на наметове містечко.

Під час нападу сильно побили старшого по табору Віктора Романюка. Його забрала "швидка".Всього через погроми у наметовому містечку Дніпропетровська травмовані 7 людей.

Міліція в інцидент не втручалася.