Родичі захисників Маріуполя наголосили, що воїни, які перебувають на "Азовсталі" усвідомлюють, що у випадку проведення процедури, вони більше не зможуть повернутися до бойових дій. Про це родичі наших воїнів заявили під час пресконференції.

Зауважте Сім'ї захисників Маріуполя звернулися за допомогою до лідера Китаю Сі Цзіньпіня

Найкращий варіант для екстракції – Туреччина

Батько захисника Артема Вишняка, який зараз перебуває на "Азовсталі", наголосив, що Туреччина залишається найкращим варіантом для екстракції наших військових. Зокрема й через географічні причини, адже з Маріуполя наших воїнів можна евакуювати морем.

Всі, хто там (на "Азовсталі" – 24 канал) перебуває, вони бачать лише єдиний вихід. І це екстракція
– наголосив батька захисника.

Дружина прикордонника з "Азовсталі" зазначила, що наші захисники неодноразово зверталися до світу з проханням допомогти саме з процедурою екстракції.

Рідні звертаються за посередництвом у перемовинах про екстракцію до лідера Китаю Сі Цзіньпіна. Дружина прикордонника наголосила, що процедура може бути вигідною для всіх сторін:

  • родичі зможуть повернути живими своїх синів, доньок, чоловіків, дружин;
  • Путін зможе зберегти залишки своєї репутації;
  • Китай увійде в історію, як країна, яка врятувала людей та демократію.

Екстракція військових з "Азовсталі": головне

  • Після евакуації цивільних з "Азовсталі" у Маріуполі, українська влада веде переговори про евакуацію з території заводу поранених бійців та медиків. За словами міністерки реінтеграції Ірини Верещук, таких на заводі 60 осіб.
  • Для українських воїнів, які перебувають зараз на заводі, пропонують процедуру екстракції. В Україна навіть створили петицію до ООН та генсека Антоніу Гутерреша з проханням про застосування цієї процедури для захисників Маріуполя.
  • Ця процедура передбачає вивезення третьою державою військових на свою територію. До завершення бойових дій вони не можуть повертатися на фронт.

Цікаво – прикордонники з "Азовсталі" показали свої умови на заводі: дивіться відео