Найбільші неконкурентні закупівлі

Найдорожчою неконкурентною закупівлею (яка проходить без аукціону) стало будівництво нового комплексу для дитячої лікарні "ОХМАТДИТ" майже за 200 млн грн. Ремонт проведе ТОВ "РІОЛА-МОДУЛЬ ЛТД". Для 3-ї міської клінічної лікарні в Полтаві замінять віконні блоки за 145 млн грн. Фасад дитячого навчального закладу "Калинонька" відремонтують за 120 млн грн. ПАТ "Українська залізниця" за 110 млн грн перевозитиме вантажі для Ізмаїльського торгівельного порту. Закриває п’ятірку найбільших неконкурентних закупівель – будівництво автомобільної дороги Криворівня – Усть – Путила – Старі Кути – Вижниця – Сторожинець – Чернівці за 98 млн грн.

Найбільші конкурентні закупівлі

Найдорожчою закупівлею став тендер на пасажирські самохідні трамвайні вагони довжиною понад 26 метрів для Київпастрансу, які постачатиме польська компанія POJAZDY SZYNOWE PESA BYDGOSZCZ SPÓŁKA AKCYJNA. Ремонт дороги Стрий – Мамалига обійшовся службі автомобільних доріг Івано-Франківської області в 619 млн грн. Турецька компанія ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ відремонтує дорогу Нижні Ворота – Воловець – Міжгір'я за 410 млн грн. 394 млн коштує ремонт дороги Івано-Франківськ – Тернопіль для служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області. І більше ніж на 300 млн грн ПАТ СУМИХІМПРОМ купило сірки.

ТОП-5 предметів закупівель за серпень

Будівельні роботи стали найпопулярнішим предметом закупівель. Було оголошено понад 15 тис. процедур. На другій сходинці розмістились конструкційні матеріали (будівельні матеріали), яких було оголошено 6,7 тис. Закупівель на продукти харчування було оголошено 5,2 тис. На четвертій сходинці розмістились медична, фармацевтична продукція та засоби особистої гігієни (4,6 тис. оголошених закупівель), а на п’ятій меблі (4,5 тис. оголошених закупівель).

Найбільше зекономили

"Укргазвидобуванння" знову став переможцем в номінації тих, хто найбільше зекономив. У серпні організація зекономила 326 млн грн. Служба автомобільних доріг у Львівській області розмістилась на другій сходинці з економією в 220 млн грн. 136 млн грн було зекономлено Київпастрансом. На четвертій сходинці опинилась служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області з результатом у 70 млн грн, а Зорянська сільська рада (Одеська область) зекономила 37 млн грн.

Найактивніші учасники

Найактивнішим учасником серпня стало ТОВ "БАДМ-Б", яке подало 512 заявок на участь у тендерах. ТОВ "Український папір" трішки відстало і взяло участь у 498 закупівлях. На третій сходинці опинилось ТОВ "ТРЕСТБУД-1" з 377 поданими пропозиціями. У 370 тендерах участь брало ТзОВ "АЛЬЯНС ЕВОЛЮШН", а в 335 процедурах ТОВ "Епіцентр-К".

Читайте також: ProZorro Awards: найуспішніші користувачі системи публічних закупівель