Пряма трансляція на
Останні випуски

"Прозорий" жовтень: рейки на 880 мільйонів та інші цікаві закупівлі

- Читать новость на русском
Держзакупівлі у жовтні
Держзакупівлі у жовтні / 24 Канал

У жовтні найдорожчим товаром місяця за результатами публічних тендерів стали залізничні рейки, а найчастіше купували медичні товари.

Детально – у традиційному спільному огляді ринку публічних закупівель від спеціалістів ДП "Прозорро" та журналістів сайту "24".

5 найбільших тендерів

Найбільшим тендером стала закупівля рейок та хрестовин від філії "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Українська залізниця". На майже 880 млн грн цього товару було куплено у ТОВ "КРЕНДЛЗ". На другій сходинці розташувалась закупівля електроенергії для "Черкаситрансгаз" на 487 млн грн. "Бронзу" отримує тендер на ремонт дороги Енергодар – Бердянськ – Василівка від служби автомобільних доріг Запорізької області. Закупівля коштує майже 470 млн грн. На четвертій сходинці розташувалась реконструкція з прибудовою та надбудовою школи №42 у Києві за 400 млн грн. І закриває п’ятірку лідерів будівництво шляхопроводу в Херсоні за 357 млн грн.

Лідери економії

Лідером економії в жовтні стало Управління капітального будівництва Івано-Франківська, яке зекономило майже 88 млн грн. На другій сходинці розташувався департамент будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної державної адміністрації, який зекономив 84 млн грн. Головний лідер економії по країні – ПАТ "Укргазвидобування" зайняло лише третю сходинку з економією в 78 млн грн. На четвертій сходинці розташувалась служба автомобільних доріг Закарпатської області з економією в 50 млн грн, а на п’ятій сходинці – служба автомобільних доріг Київської області з економією в 42 млн грн.

Найчастіше організовували

Лідерами з орагнізації торгів стали філії "Укрзалізниці": Південно-Західна залізниця організувала 492 тендери, Південна залізниця 374 тендери, а Придніпровська – 327. Також до списку лідерів потрапив Київський метрополітен, який організував 369 тендерів, та Департамент розвитку житлово-комунальної інфраструктури Маріупольської міської ради з 337 тендерами.

Хто найактивніше перемагав

Лідером за кількістю перемог стало ТОВ "БАДМ-Б", компанія перемогла в 245 тендерах та заробила 20,4 млн грн. ТОВ "Епіцентр К" переміг в 194 тендерах та заробив 20 млн грн. ТОВ "Український папір" отримав перемог у 177 тендерах на 13,5 млн грн. Дві нафтові компанії зайняли 4-ту та 5-ту позиції – ТОВ "Альянс Еволюшн" перемогло в 147 закупівлях та заробило 27 млн грн, а ПП "ОККО КОНТРАКТ" перемогло в 131 тендері та заробило майже 46 млн грн.

Що найчастіше закуповували

Найчастіше в жовтні закуповувались медичні товари – 7 667 процедур. Будівельні роботи та поточний ремонт розмістилися на другій сходинці з 7 568 оголошеними тендерами. Офісна та комп’ютерна техніка розмістилась на третій позиції з 6 855 оголошеними тендерами. Закупівлі на продукти харчування оголошувались 5 598 разів, а на меблі – 5 471 разів.

Читайте також: "Прозорий" вересень: закупівлі газу, будівництво та сейсморозвідка за технологією 3D

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі