Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Миллиарды на закупки: кто из госзаказчиков потратил больше всего бюджетных средств
  Сколько за 2019 год заработал бизнес в системе ProZorro и кто из госзаказчиков потратил больше всех бюджетных средств, узнавали эксперты торговой площадки Zakupki.Prom.ua и мониторингового портала DoZorro.
 • blog_ava
  MR President, Настя Каменских и Арсен Мирзоян – как в регионах праздновали День города
  Заканчивается календарный год и большинство украинских городов уже отпраздновали свои "дни рождения". Конечно, такой праздник не обошелся без хорошего музыкального сопровождения. О самых интересных закупках ко Дню города в регионах — узнавали эксперты торговой площадки Zakupki.Prom.ua и мониторингового портала DoZorro.
 • blog_ava
  Третій рік ProZorro: що стало найдорожчим тендером
  1 серпня виповнюється три роки, як всі держпідприємства перевели свої закупівлі в систему ProZorro. За цей час відносини держави і бізнесу перейшли на новий рівень. І сьогодні кожен українець може дізнатися, як витрачаються бюджетні гроші.
 • blog_ava
  Друга річниця ProZorro: що змінилось в системі за рік
  Нещодавно ProZorro відзначила другу офіційну річницю. 2 роки минуло з часу вступу в дію закону про публічні закупівлі, який зобов'язав всіх державних замовників проводити свої закупівлі через електронну систему.
 • blog_ava
  Новий законопроект може відкинути реформу ProZorro назад і спростити життя корупціонерам
  Під час розгортання реформи публічних закупівель ми часто були свідками того, як окремі депутати намагаються знівелювати надбання реформи шляхом внесення правок в чинні закони. Одні – через небажання грати за новими правилами і надмірну публічність власних схем, які система ProZorro не дає приховати. Інші – через непрофесійність та популізм.
 • blog_ava
  Публічні закупівлі "для чайників"
  Уявіть, що ваша донька чи син, братик чи сестричка катається на гойдалці. Погода гарна, і настрій у вас на підйомі. Але раптом гойдалка відривається, дитина вдаряється об металеву трубу і треба терміново їхати у лікарню.