Зокрема, після його висловлювань щодо Brexit’у в Британії його назвали "захисником Путіна", оскільки він звинуватив ЄС у складній ситуації в Україні.

Якщо ви хочете побачити приклад поганої зовнішньої політики з боку ЄС, приклад того, як європейські претензії на ведення оборонної політики призвели до реальних проблем, зверніть увагу на те, що трапилось в Україні. Дуже важливо, щоб ЄС не виконував функцій НАТО, тобто був гарантом миру на континенті. Завдяки такій політиці ЄС лише підривається фундаментальна оборонна структура Європи. Наслідки цього ми бачили в Боснії, тепер те ж саме відбувається в Україні.

Щоправда, згодом Джонсон назвав критику на його адресу жалюгідною.

Я кілька разів звинувачував дії Володимира Путіна в Україні. Я лише сказав те, що абсолютно є очевидним: Політика ЄС в Україні була далекою від ідеалу.

Крім того, раніше британець нещадно критикував колишнього прем’єра Девіда Кемерона за мир з Володимиром Путіним і назвав російського очільника ельфом з "Гаррі Поттера".

Незважаючи на те, що він виглядає як ельф Доббі, це безщадний тиран і маніпулятор.

Однак, коментуючи політику Кремля в Сирії, новоспечений очільник МЗС не приховував свого захоплення.

Це був Путін, який прийшов на захист свого клієнта та допоміг переломити ситуацію. Якщо вірити звітам, росіяни не лише брали участь у бомбардуваннях супротивників Асада, але також були поміченими на землі. Якщо війська Путіна допомогли виколупати маніяків з Пальміри, то (мені боляче це визнавати), росіянам слід виказати честь. Вони зробили так, що Захід виглядає неефективним; і тепер настав час для нас, щоб загладити свою провину і показати наші сильні сторони.

До слова, на Росії мають позитивні сподівання щодо Джонсона на цій посаді.

Читайте також: Даєш бомбардувальник у Раду, – реакція соцмереж на дрон від "Батьківщини"

Нагадаємо, напередодні новий британський прем’єр Тереза Мей зробила затятого прихильника Brexit новим міністром закордонних справ.