Дружина Сергій Чернікова Вероніка 21 грудня подала заяву до міністерства охорони здоров'я щодо перевірки у Київській лікарні № 17. Усе відбувалося особисто під моїм контролем. Того ж дня ми відправили запит до 17 лікарні за витребуванням документації.

Нам відповіли, що абсолютно всі документи, які ми заявили до запиту, до судово-медичної експертизи. Наскільки ми розуміємо, це зробили недаремно. Хоча це також ймовірно, адже людина загинула за нестандартної ситуації.

Копію ми не можемо запитувати. Зараз змушені чекати. І це чекання може затягнутися на тривалий час. Адже спочатку лікарі йшли на контакт, а зараз вже навіть коментарів не хочуть давати.

Але також хочу зазначити, що мова йде про лікарню, яка лежить не у підпорядкуванні МОЗу. Це заклад Київської міської ради. Хоча ми й займаємося перевіркою, ми не маємо прямого впливу на них.

До слова, раніше журналісти Телеканалу новин "24" намагалися отримати в медиків пояснення обставин смерті Сергія та запитати в них документи, що б свідчили про їхні дії. Але співробітники Київської лікарні №17 всіляко приховували необхідні папери.