Загалом впродовж чотирьох місяців війни Parimatch надав допомогу Україні на 180 млн гривень, основна частина – допомога Збройним Силам України.

Читайте також Бренд Parimatch йде з Білорусі та передає бізнес локальній команді

В часи, коли добробут країни вимагав чіткої позиції та безкомпромісних рішень, бренд Parimatch одним з перших засудив військове вторгнення, пішов з ринків Росії та Білорусі й розпочав масштабно допомагати країні.

Вже 4 місяці у нас головні пріоритети – допомога військовим ЗСУ і вимушеним переселенцям, людям, які є учасниками і свідками військової агресії Росії. Це час об'єднання країни і бізнесу заради спільного майбутнього. Наші реальні справи і мільйони на ЗСУ говорять самі за себе. Це зараз важливіше ніж брудні ігри конкурентів. Ми з України, наша позиція – проукраїнська,
– зазначив СЕО Parimatch Максим Ляшко.

Протягом чотирьох місяців війни розмір допомоги Parimatch складає 180 млн – головним чином на адресне забезпечення підрозділів ЗСУ, що беруть безпосередню участь у бойових діях проти агресора. Весь цей час Parimatch закуповує засоби індивідуального захисту і військове обладнання: бронежилети, шоломи, тактичні окуляри, тепловізори, автівки і навіть паливо на прохання командирів військових частин Київської, Харківської, Запорізької, Миколаївської та Полтавської областей.

Підтримку отримують й працівники Parimatch, що перебувають у лавах ЗСУ та ТрО. Їх і їхні бригади компанія постійно забезпечує необхідною амуніцією — бронежилетами, шоломами, тактичною екіпіровкою, а за потреби – автівками, які щоденно допомагають долати великі відстані та евакуювати поранених у Донецькій та Луганській областях.

Підтримка благодійних фондів

Разом з фондом Сергія Притули і тисячами українців були зібрані кошти на 1500 планшетів для військових. Під час матчу збірної України з футболу Parimatch Ukraine зробив найбільший донат – 4,5 млн грн.

Разом з фондом KOLO і допомогою Parimatch назбирали на "маленьке ППО" для бригади штурмової піхоти. Завдяки донату Parimatch в розмірі 1 млн гривень збір було закрито достроково.

Для вимушено переміщених осіб Parimatch облаштовує спальні місця на заході країни – прихисток отримали більше 4000 людей – додатково передаються набори продуктів харчування, а для медиків придбані апарати ШВЛ та машина швидкої допомоги.

Понад 2 млн гривень переведено на рахунки Мінсоцполітики, фонду дружин і матерів захисників з Маріуполя "Жінки зі Сталі", а також фонд Shakhtar Social ФК "Шахтар".

Від кожного з нас залежить майбутнє країни і наших дітей – це наша спільна відповідальність. І тут не може бути компромісів,
– додав СЕО Parimatch Максим Ляшко.