"Більше 40 тисяч жителів міста прийшли на мітинг, щоб сказати раз і назавжди своє тверде і переконливе "НІ" неонацистським рухам та організаціям, а також деяким політичним силам, які останнім часом намагаються фактично відродити в Україні фашизм, реанімувати людиноненависницьку ідеологію національної ворожнечі, расової, релігійної нетерпимості", - повідомляє прес-служба Партії регіонів.

Зі сцени учасники акції з обуренням охарактеризували дії неофашистських націоналістичних організацій і тих політичних партій, які прагнуть переглянути підсумки Великої Вітчизняної війни, ставлять під сумнів роль та значення Перемоги над фашизмом.

Також вони засудили політичні сили, які сповідують нацистську ідеологію расової нетерпимості, міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі, що принижують честь і гідність громадян України за національними, територіальними ознаками, мовними вподобаннями.

Перед натовпом людей виступили міський голова Запоріжжя і голова Запорізької міської організації Партії регіонів Олександр Сін, архієпископ Запорізький та Мелітопольський владика Лука, ветерани та інші.

До слова, голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін відповів свободівці Ірині Фаріон щодо її висловлювання про 9 травня.

"9 травня - День Перемоги! А Фаріон - фальшива, примітивна і садо-мазо. Це ж треба такою дебільною народитися!?", - написав Добкін у Twitter.