Прізвища цих парламентаріїв оголосив аналітик Комітету виборців України Денис Рибачок сьогодні, 15 січня, на прес-конференції, передає Укрінформ.

Читайте також: Стало відомо, скільки державних грошей витратили нардепи за минулий рік

Так серед них: Євген Бакулін, Дмитро Добкін, Дмитро Ярош, Михайло Добкін, Іван Фурсін, Віталій Чепинога, Геннадій Бобов, В'ячеслав Богуслаєв, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко,
– сказав дослідник.

Такий висновок КВУ зробив на основі інформації про дані реєстрації для участі нардепів на засіданнях ВР.

Аналітик зазначив, що якщо ж говорити про те, як ходять на роботу представники тих чи інших парламентських сил, то члени фракцій "Народного фронту" і БПП були найактивнішими, а пасивними – представники "Волі Народу". Що ж стосується опозиції, то вона є аутсайдером за показниками активності роботи у Верховній Раді та відвідуваності.

"І це загалом піднімає питання роботи опозиції в ВР, тому що ми можемо розуміти, що опозиція не хоче йти на контакт із владою і голосувати за ті чи інші політичні закони, але коли фракція опозиції просто не приходить на пленарні засідання Верховної Ради, то це означає, що вони не виконують свої прямі конституційні обов'язки", – підкреслив Рибачок.