Докладніше про погодження Резніченка

Також на засіданні з допомогою відеозв'язку був присутнім сам Резніченко. Він представив себе та заявив, що має 20 років управлінського досвіду. Про це повідомляє 24 канал.

До теми Зеленський почав масово змінювати голів ОДА: в ОПУ пояснили, чому

Я розумію цей регіон, це моя рідна область. Першочергові кроки – згуртування нової облради для ухвалення обласного бюджету, боротьба з поширення коронавірусної хвороби, завершення реформи децентралізації не лише з передачею грошей, а й відповідальності за результат,
– наголосив він.

Відомо, що Резніченкові – 48 років, він народився у Дніпрі. На посаді голови ОДА Резніченко змінить Олександра Бондаренка. Звільнення останнього також погодили на засіданні уряду 9 листопада.

До слова, деякі міністри говорили, що вже знайомі з Резніченком і зичили йому успіхів.

До речі Анатолій Полосков – новий глава Закарпатської ОДА: Зеленський підписав указ

Що відомо про Валентина Резніченка

  • Резніченко вже обіймав цю посаду голови Дніпропетровської ОДА з березня 2015 по червень 2019 року. Його призначив п'ятий президент Петро Порошенко відразу після звільнення олігарха Ігоря Коломойського. Останній пробув на посаді майже рік.
  • У червні 2019 року президент України Володимир Зеленський звільнив Резніченка з посади голови ДніпрОДА у зв'язку із закінченням терміну президентських повноважень Петра Порошенка. Тоді виконувачем обов'язків голови ОДА став Дмитро Батура.
  • Після цього Резніченко приєднався до партії "Пропозиція", відомої також як "партія мерів". Він був першим номером у списку політсили на виборах до Дніпропетровської обласної раду.