Родичі жертви звинувачують в аварії саме олігарха. За словами брата загиблої, саме Димінський був за кермом авто під час аварії. Після ДТП бізнесмен пересів у іншу машину та покинув місце аварії. На місце водія пересів його охоронець.

Читайте також: Новий доказ: камери зафіксували Димінського за кермом Mercedes перед аварією

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що було проведено експертизу слідів біологічних матеріалів, які залишилися на розкритій в момент зіткнення подушці безпеки Mercedes, пише УНН.

На сьогоднішній день мені відомі факти про те, що експертиза ДНК підтвердила, що в машині сліди ДНК однієї людини, це не та людина, яка заявила про те, що вона була за кермом (охоронець, – "24"),
– заявив Аваков.

Смертельне ДТП сталося 18 серпня близько 15:00 на автодорозі Львів-Краковець біля села Ямельня Яворівського району.

Водій автомобіля "Mercedes Benz С65" скоїв зіткнення з автомобілем "Opel Astra" під керуванням 31-річної жительки одного із сіл. В результаті отриманих травм жінка-водій померла на місці події.

Вину за аварію взяв на себе охоронець Димінського. Однак сам олігарх невдовзі після аварії вирушив до Швейцарії. Адвокат олігарха стверджує, що Димінський вирушив в Женеву через бізнес-зустріч.