Про це пише "ТСН".

Родичі 36-річного Сергія, який помер від отруйної горілки, розповідають, що коли забирали тіло з моргу, то його віддали з двома пакетами на голові.

Їх попередили, що не бажано відкрити обличчя загиблого, адже з тіла виділяється отруйна речовина, небезпечна для оточуючих. Якщо вже дуже треба відкрити, то лише на відкритому повітрі на кілька хвилин.

Не можна ні доторкатися, ні дихати. Нам сказали, 20 хвилин відкрити тіло – лице максимум. І закрити повністю, щоб не видно було, тому що можуть отруїтися інші люди, які будуть перебувати поряд,
– каже рідний брат померлого Олександр Мельничук.

Головний лікар шпиталю у Вовчанську Костянтин Тищенко каже, що ще ніколи не траплялись настільки гострі випадки отруєння.

"Ми підозрюємо, що отруєння відбувається метиловим спиртом або якимись хімічними речовинами, до складу яких входить метиловий спирт. Страждають органи і системи. Однією з перших ознак може бути погіршення гостроти зору", – пояснив медик.

Нагадаємо, від сурогатного алкоголю вже померло 23 людини на Харківщині, семеро – у Миколаєві та п'ятеро осіб померли на Донеччині.

Поліція вже затримала 70-літнього пенсіонера, який продавав отруйний алкоголь. Також правоохоронці арештували власницю магазинів, у яких продавалась сурогатна горілка.