Про це повідомив сайт BBC.

Читайте також: Уряд Нідерландів дав неоднозначну відповідь щодо ролі України у збитті "Боїнга 777"

Спочатку просто порожні крісла були розміщені на газоні біля посольства Росії. Це відображало 196-тьох громадян Голандії та 102-ох інших людей, які загинули 17 липня 2014 року.

Мовчазний протест з 298 кріслами під посольством Росії
Мовчазний протест з 298 кріслами під посольством Росії в Гаазі

Пізніше на них поклали яскраві червоні троянди. А на табличці перед кріслами написано: "Justice for MH17" ( Справедливість для MH17).

Протест родичів жертв МН17
Протест родичів жертв МН17 перед посольством РФ

Нагадаємо, у травні цього року голландська команда слідчих заявила, що ракета вилетіла з підрозділу, розташованого на заході Росії. Після публікації даних розслідування про збиття "Боїнга 777" над Донбасом, в МЗС України заявили, що 12 червня держава скерує до Міжнародного суду ООН меморандум щодо порушення Росією Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму.

Що таке катастрофа MH17? 17 липня 2014 року у небі над Донбасом був збитий пасажирський літак "Боїнг-777", який здійснював рейс з Амстердама до Куала-Лумпура. В катастрофі загинули усі 298 людей, що перебували на борту. У вересні 2016 року представники міжнародної слідчої групи заявили, що літак був збитий ракетою з комплексу "Бук", який на тимчасово непідконтрольну територію Донбасі завезли з Росії.