Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Яку небезпеку становлять Вакарчук і Зеленський на президентських виборах
  Політтехнологи вважають небезпечними нових політиків, ключових претендентів на президентське крісло, які не мають жодного досвіду роботи у Верховній Раді, Кабміні чи будь-яких інших державних органах. Такими новими політиками можуть стати лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук та керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський.
 • blog_ava
  Битва титанів: який хитрий план задумали Порошенко та Тимошенко на виборах
  Українські вибори чимось нагадують сільську дискотеку. Ти наче приходиш відпочити і потанцювати, але справа все одно закінчується бійкою. І неважливо з чого все почалося, хто винен та хто вдарив першим. Бійка – це обов'язковий атрибут сільської дискотеки і з цим нічого не поробиш. Щось схоже ми будемо спостерігати під час президентських перегонів 2019 року.
 • blog_ava
  Эрнест Абкелямов: Надо жить сейчас, а не тогда, когда мы победим
  Кримський татарин Ернест Абкелямов — один із тих, хто після анексії Криму був змушений покинути півострів.
 • blog_ava
  Забрать Надежду
  Украинская летчица и народный депутат ВРУ Надежда Савченко уже 9 месяцев находится в московском СИЗО. Весь мир призывает Кремль отпустить незаконно удерживаемого гражданина Украины, но, похоже, что у Владимира Путина на нее есть другие планы.
 • blog_ava
  Про хворого сусіда
  Чи гріх воювати? Таке запитання певний час "варилося" в моїй голові. Врешті, воно дійшло до кипіння і довелося поставити його "компетентним органам", себто церковним діячам.