Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Трудова міграція: за яких умов українці перестануть тікати з країни
  Нашого цвіту по всьому світу. Сьогодні цей вислів знову набув актуальності. Адже Україна переживає найбільшу хвилю міграції з 90- х років. За даними Держстату, тобто тільки офіційно, за два роки з України виїхало понад 1,3 мільйона працівників. І це далеко не межа.
 • blog_ava
  Переваги та недоліки відкриття ринку землі: якими міфами лякають українців
  Мораторій на продаж землі, який діє в Україні, є порушенням одного з ключових прав людини – розпоряджатися приватною власністю. Таке рішення нещодавно озвучили в Європейському суді з прав людини. Це вердикт українським можновладцям, які через 17 років після ухвалення Земельного кодексу так і не спромоглися скасувати цю ганебну заборону.
 • blog_ava
  Чи зросла економіка країни за обіцянками Гройсмана
  Заступаючи на посаду прем’єр-міністра, Володимир Гройсман обіцяв всім показати, як керувати країною, минуло два роки. Голова Уряду переконує українців, що економіка країни зростає. Проте звітувати про свої успіхи публічно, у сесійній залі парламенту, Гройсман не поспішає. Це відбувається тому, що насправді досягнення Уряду сумнівні.
 • blog_ava
  Який фінансовий план життя країни на 2018 рік
  Безпрецедентно великий бюджет в історії України – так охарактеризував Уряд фінансовий план життя країни на 2018 рік. Проте за гучними заявами приховані маніпулятивні цифри. Сукупний бюджет країни розміром у більш ніж трильйон гривень став можливим лише завдяки інфляції та стрімкій девальвації гривні. Збільшення доходів держави лишається лише на словах чиновників.
 • blog_ava
  Чому влада будує поліцейську державу
  5400 гривень. Саме стільки коштує кожному з нас, працюючих українців, рік утримання поліцейської держави, яку влада будує в Україні.
 • blog_ava
  Чи потрібне в Україні пенсійне накопичення
  Щорічно споживча спроможність пенсій знижується: її з'їдає інфляція, безперервне підвищення комунальних тарифів та підвищення цін. За словами експертів, якщо в Україні запровадять накопичувальний рівень, то через 35 років активи пенсійних фондів України складатимуть від 60 до 80 мільярдів доларів США.
 • blog_ava
  Реалії пенсійної реформи: що буде з людьми, які через 30 років вийдуть на пенсію
  6 місяців тому Уряд провів так звану "пенсійну реформу". В ідеалі вона мала б зменшити дефіцит Пенсійного фонду, відчутно підняти виплати та прибрати дискримінаційні норми і "зрівнялівку", коли люди з великим трудовим стажем отримують стільки ж, як і ті, хто працював набагато менше. Насправді, реформа залишилась лише на папері чиновників.